ZŠ a MŠ Oskava
ZŠ a MŠOskava

"Malá škola = velká rodina"

Soutěž Eurorebus

Soutěž Eurorebus 1

Tento školní rok byla zaregistrovaná 8. a 9. třída naší školy do PC soutěže Eurorebus, která probíhala převážně v 1. pololetí, kdy žáci odpovídali na testové otázky především ze zeměpisu a dějepisu.

Tuto soutěž jsme absolvovali i v minulých školních letech, ale až v tomto školním roce se oběma třídám podařilo postoupit do krajského kola této soutěže. Krajské kolo proběhlo v neděli 23. dubna v budově Přírodovědecké fakulty UP Olomouc. Bohužel se jednalo o neděli, kde 8. třída z tohoto důvodu neprojevila zájem o účast a z 9. třídy chtěli školu reprezentovat pouze 2 žáci - Nela Stejskalová a Marek Zatloukal. Podle propozic organizátora soutěže mělo být družstvo tříčlenné, ale i v tomto počtu byla žákům 9. ročníku umožněna účast v krajském kole. Oběma žákům děkujeme za účast v krajském kole.

Datum vložení: 15. 5. 2023 18:44
Datum poslední aktualizace: 15. 5. 2023 18:51
Autor: Mgr. Miloslav Šůstek

Základní škola

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Často-li se v červnu hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá.

Pranostika na akt. den

Jaký čas o Božím těle, takový bude čtyřicet dní pořád.

Aktuální počasí

dnes, pátek 9. 6. 2023
déšť 20 °C 14 °C
sobota 10. 6. slabý déšť 21/14 °C
neděle 11. 6. polojasno 19/12 °C
pondělí 12. 6. oblačno 16/8 °C