Minifotbal - 5.4.2024

Hráči ZŠ Oskava
Zleva: Vojtěch Hodulík, Daniel Jaroš, Martin Fiala, Filip Vojáček, Damián Indra, Šimon Benda
Dole: Jakub Vojáček

Žáci ze ZŠ Oskava se dne 5.4. 2024 účastnili turnaje v minifotbale, který se konal v Šumperku na ZŠ Vrchlického. Celkově se turnaje účastnilo 5 škol. Za zmínku stojí hned úvodní utkání proti ZŠ Libina. Nejprve naši hoši v první polovině zápasu prohrávali 2:0. Ve druhém poločase však snížil skóre Filip Vojáček na 2:1 a po něm se o pár minut později trefil i Šimon Benda, který svou trefou zajistil remízu a zápas nakonec skončil 2:2. Naši fotbalisté měli i v dalších zápasech spoustu příležitostí skórovat, ale bohužel se jim to nepodařilo a nakonec všechny zápasy prohráli. Zápasy byly velmi vyrovnané a hoši hráli pěkný fotbal a já jim děkuji za reprezentaci naší školy.

Konečná tabulka:Konečná tabulka

Minifotbal- zpráva.docx Typ: DOCX dokument, Velikost: 1.04 MB